Wizerunek

Badania ludzkiej świadomości pokazały, że reagujemy na obraz, nie samego człowieka. Dlatego tak ważne jest pierwsze wrażenie Twoich odbiorców, bo oni „kupują” Ciebie. KomunikujMY pomoże Ci w kreowaniu wizerunku, tworzeniu marki. Zbudujemy i wzmocnimy wizerunek Twój, Twojej firmy czy instytucji, w której pracujesz.

Wizerunek to nie tylko wygląd, to także nasz głos, sposób mówienia, umiejętność przekazywania swoich racji i argumentów. Nie jest tak, że nie mamy wpływu na to, w jaki sposób się komunikujemy. Wszystkiego można się nauczyć.

Pomagamy naszym Klientom kontrolować i doskonalić te cechy i umiejętności. Albert Einstein powiedział: „Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, to znaczy, że tak naprawdę tego nie rozumiesz”. Zgadzamy się z nim absolutnie.

Podpowiemy, jak tworzyć trafny, krótki i prosty przekaz

Bo to także element budowy wizerunku. Profesjonalizm, by był skuteczny, musi budzić sympatie i emocje. My nauczymy, jak to robić. Komunikacja to droga do celu, do Twojego celu!

Oferujemy także audyt wizerunkowy

Określamy w nim mocne i słabe strony wizerunku, obecności w mediach, wystąpień publicznych, wpisów w mediach społecznościowych, strony internetowej. Doradzimy, co wyeksponować i rozwinąć, a co poprawić.

Pomagamy przygotować profesjonalną sesję zdjęciową

Podpowiadamy Klientom, jak się zachowywać przed obiektywem aparatu i kamerą. Doradzamy, na co zwrócić uwagę podczas wystąpień publicznych. Stosując proste wskazówki, można ulepszyć swój wizerunek.

Współpracujemy m.in. z samorządowcami, politykami, prawnikami, biznesmenami, wykładowcami. Można nam zaufać.

Blog